09 Липня, 2020 р., 11:30
 Солобковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку Солобковецької сільської ради:
20 Листопада, 2019 р., 09:55
04 Листопада, 2019 р., 10:43
9 грудня 2019 року в 11:00 в приміщенні Солобковецької сільської ради за адресою: вул. Грушевського, 2, с. Солобківці, Ярмолинецького району, Хмельницької області, з метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту «Детального плану території під розташування СТО та магазину автозапчастин по вул. Лісова, буд. 2а в с. Солобківці Ярмолинецького району, Хмельницької області». Розробником якого є фізична особа підприємець Радзіхова Катерина Олексіївна, м. Хмельницький.
28 Липня, 2019 р., 12:22
Шановні жителі Солобковецької об'єднаної територіальної громади, землекористувачі земельних ділянок. Керівництво громади просить Вас звернутися в сільську раду для отримання реквізитів для сплати земельного сільськогосподарського податку.
17 Липня, 2019 р., 11:50
Ярмолинецька дільниця АТ "Хмельницькгаз" повідомляє, що в зв'язку з проведенням ремонтних робіт на ГРС с. Глушківці з 18.07.2019р. по 19.07.2019р. буде припинено газопостачання в таких населених пунктах:  с. Солобківці с. Глушківці с. Слобідка Глушковецька с. Тарасівка с. Андріївка
15 Травня, 2019 р., 13:48
Солобковецька сільська рада запрошує на роботу спеціаліста з вищою освітою та досвідом роботи на посаду директора комунального закладу "Солобковецька центральна сільська бібліотека"