05 Серпня, 2021 р., 09:50
Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної власності Солобковецької сільської ради - Комплекс будівель тракторного стану (майстерня, будинок механізатора, котельня, заправний пункт, гараж, незавершене будівництво гараж) по вул. Кам’янецьке шосе, 38/1, с. Солобківці Хмельницького району Хмельницької області.

03 Серпня, 2021 р., 10:17
Відповідно до статті 32 Закону України "Про повну загальну скредню освіту" Солобковецька сільська рада розпочинає обговорення проектів рішень:

24 Червня, 2021 р., 16:54
Фонд соціального страхування розпочийає здійснювати оплату е-лікарняних
14 Травня, 2021 р., 09:11
Шановні жителі Солобковецької громади, в зв’язку з авторизацією данних, просимо звернутись в сільську раду що знаходиться за адресою с. Солобківці вул. Грушевського 2, з паспортом громадянина України (книжечка) та технічним паспортом на житловий будинок для внесення вірних данних.
25 Грудня, 2020 р., 09:48
Солобковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті Солобковецької сільської ради:
09 Липня, 2020 р., 11:30
 Солобковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку Солобковецької сільської ради:
20 Листопада, 2019 р., 09:55