Конкурс на посаду директора Стріховецького закладу загальної середньої освіти

Дата: 25.09.2018 15:21

про проведення конкурсу  на посаду директора

Комунального закладу «Стріховецький заклад загальної середньої освіти І-II ступенів Солобковецької сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області»

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Комунальний заклад «Стріховецький заклад загальної середньої освіти І-II ступенів Солобковецької сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області»

Хмельницька область, Ярмолинецький район, село Стріхівці, вулиця Шкільна,1.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію документа, який посвідчує особу;

- інформацію про досвід роботи з управління підприємствами, установами, організаціями або аналогічної діяльності;

- пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (стратегії розвитку на 5 років);

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та оприлюднення на офіційному сайті сільської ради інформації, яка міститься в поданих документах.

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється у відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Солобковецької сільської ради за адресою:

вул. Грушевського,2,  с. Солобківці, Ярмолинецького району Хмельницької області, 32160

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  26 вересня по 15 жовтня 2018 року – подання претендентами документів;

з 16 жовтня по  18 жовтня 2018 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

-19 жовтня 2018 року – конкурсний відбір на перевірку  знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі  письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в приміщенні актової зали Солобковецької сільської ради.

- 23 жовтня 2018 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Дудняк Людмила Віталіївна  0968165608

Секретар ради                                                        Т.А.Мудрицька