Конкурс на посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку

Дата: 04.12.2018 08:28

ОГОЛОШЕННЯ

Солобковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті Солобковецької сільської ради:

головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають: вищу фінансову чи економічну освіту за професійно-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; вільно володіють державною мовою; вміють працювати на персональному комп'ютері.

Особи, які мають бажання взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Солобковецької сільської ради документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4x6 см;

копії документів про освіту;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: Солобковецька сільська рада , вул. Грушевського, 2 с. Солобківці тел. 2-93-67

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Сільський голова                                            С.Когут