УВАГА! Штормове попередження на 4-8 січня!

Дата: 04.01.2019 09:52

????????????·?°???µ ?·???±???°?¶?µ??????Згідно інформації Хмельницького обласного центру з гідрометеорології протягом 4-8 січня поточного року очікується ускладнення погодних умов: пониження температури до 10-15° морозу, сильні пориву вітру, заметілі, ожеледиця, збільшення висоти снігового покриву.

Такі погодні умови можуть вплинути на роботу об’єктів життєзабезпечення енергетики, автотранспорту, комунального господарства району.

Сектор з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації з метою уникнення ризику виникнення надзвичайних подій, просить жителів району утриматись від поїздок на далекі відстані.? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????????????µ ???????µ???µ???¶?µ??????"