УВАГА! Штормове попередження, накриє мокрий сніг, на дорогах буде ожеледиця.

Дата: 12.02.2019 11:48

З 12 лютого по всій Хмельницькій області будуть значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 3-6 см), налипання мокрого снігу; (І рівень небезпечності, жовтий).

За інформацією прес-служби Управління Державної служби України з НС у Хмельницькій області

Нагадаємо, що сьогодні погоду Хмельниччини ускладнить циклон з Балкан, який рухатиметься через Україну на північний схід. Тому чекаємо дощ, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, а також посилений вітер 7-12 м/с, подекуди пориви 15-20 м/с. Температура впродовж доби -1+4º. На дорогах буде мокро та слизько.

Отож, жителі Солобковецької ОТГ будьте обережні.

Повідомляє сектор будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства Солобковецької сільської ради (об'єднаної територіальної громади).