Тренінг з медіаграмотності НЕ ВІР - ПЕРЕВІР в рамках проекту "Вивчай та розрізняй".

Дата: 18.03.2019 13:59

"З кожним днем усе ближче і ближче 31 березня - день, коли ми свідомо маємо віддати свій голос на президентських виборах. Передвиборчі перегони захопили країну та інформаційне поле кожного з нас. Гасла, обіцянки, рейтинги... Як трактувати та розуміти? Де правду шукати? Кому вірити?

25 березня о 14:00 приходьте до Солобковецької сільської бібліотеки та дізнайтесь, як не потрапити на гачок маніпуляцій та не обрати кота в мішку.

Готуйтесь "заточувати" навички критичного мислення: ми будемо вчитися вимикати емоції та приймати рішення з "холодною головою", відокремлювати факти від суджень та шукати факти".