Громадські слухання

Дата: 04.11.2019 10:43

9 грудня 2019 року в 11:00 в приміщенні Солобковецької сільської ради за адресою: вул. Грушевського, 2, с. Солобківці, Ярмолинецького району, Хмельницької області, з метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту «Детального плану території під розташування СТО та магазину автозапчастин по вул. Лісова, буд. 2а в с. Солобківці Ярмолинецького району, Хмельницької області». Розробником якого є фізична особа підприємець Радзіхова Катерина Олексіївна, м. Хмельницький.

Звертаємо увагу, що всі зацікавлені особи мають право подати свої пропозиції по врахуванню громадських інтересів, які будуть розглядатися на громадських слуханнях. Відповідно до законодавства пропозиції мають право подавати:

1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється Детальнії 11 план території;

2. Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється Детальний план території;

3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, та суміжні з територією щодо якої розробляється Детальний план території;

4. Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5. Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції громадськості підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником та замовником проекту Детального плану території у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Пропозиція до Детального плану території подається у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.