«Дія. Цифрова освіта»: на платформі доступні нові онлайн-курси

Дата: 06.10.2020 14:59

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ "ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА" | Хрестівська  громада

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі на платформі доступні нові онлайн-курси:

– Зірки е-демократії – освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

– Кандидат – цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.

– Публічні консультації онлайн – цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.

– Відкриті дані для державних службовців – під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі. (0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу)

– Виборець – що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково — на ці та інші питання відповість серіал.

– Доступ до публічної інформації