Ярмолинецькі рятувальники нагадують жителям громади про безпечний обігрів помешкань.

Дата: 29.12.2020 16:08

З настанням опалювального сезону зростає кількість пожеж через порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей. Тож, аби запобігти лихові та не допустити загорянь в людських оселях, рятувальники здійснили чергове протипожежне відпрацювання села Солобківці.

IMG_3854.JPG

Під час бесід з жителями населеного пункту рятувальники наголосили на необхідності очищення опалювальних печей та димарів від сажі, встановлення металевих листів біля топкових отворів розмірами 0,5х0,7 м та протипожежних розділок. Також було наголошено на забороні використання несертифікованих обігрівальних приладів, сушіння речей на обігрівальних приладах та забороні паління цигарок у ліжку. Окрім того, працівники Служби порятунку розповіли селянам про пожежі з трагічними наслідками, які траплялись на території району та області.

IMG_3909.JPG

Кожен, з ким вдалося поспілкуватись, отримав від надзвичайників тематичні листівки із переліком протипожежних правил, яких слід дотримуватись при господарюванні, аби не спровокувати лиха.