Останній дзвінок пролунав у Глушковецькій гімназії

Дата: 04.06.2021 14:45

04 червня в Глушковецькій гімназій відбулось свято останнього дзвоника.

Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям та батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань.

Привітати учнів, їх батьків та вчителів із завершенням навчального року, побажати успіхів випускникам на їхньому життєвому шляху, до школи завітали сільський голова Когут С. А. та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Данильчук Н. В.

У своїх  виступах вони привітали учнів та вчителів зі святом. Побажали успіхів,  здійснення найзаповітніших мрій, міцного здоров’я, щастя й добра, а також вручили учням-призерам конкурсів та олімпіад  преміальні сертифікати на грошову винагороду.