Солобковецька сільська центральна бібліотека провела акцію «Громада без політелену.»

Дата: 11.06.2021 15:42

Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Екологія» підписав Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який Верховна Рада ухвалила 1 червня 2021 року.

В підтримку закону та за для поширення інформації серед жителів Солобковецької громади 10 червня 2021 року директор Солобковецької сільської центральної бібліотеки та працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту  провели акцію «Громада без поліетелену»,  вручивши всім охочим еко-сумки та інформаційні листівки про закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України».