В Глушківцях відзначали День села.

Дата: 08.07.2021 16:44

7 липня  як і завжди в цей час  жителі с. Глушківці святкували День села.

Із святом жителів села та гостей привітав заступник голови Солобковецької територіальної громади С. Г. Боднар вручивши подарунковий сертифікат на пральну машинку для дитячого садочка.

З вітальним словом звернувся і староста с. Глушківці К. В. Борусевич  який також вручив нагороди з нагоди Дня села  та побажав усім присутнім щастя, здоров’я,  тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головою.

Під час святкового заходу місцеві аматори дарували чудові пісні та гарний настрій, всім присутнім. Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою. Працювали дитячі атракціони: гірки, батути, та продавали солодку вату.