Вітання від Ярмолинецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості

Дата: 09.07.2021 14:31

Солобковецька об’єднана територіальна громада має традиції підтримки тих, хто досягає гарних результатів у праці, навчанні, мистецтві та спорті.

І цього разу, коли Володимир Безушко, директор районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, завітав до органу місцевого самоврядування на зустріч з Тетяною Климовою, випускницею Глушковецької гімназії, щоб вручити відзнаки за зайняте друге місце в обласному конкурсі плакатів на тему «Моє родинне дерево професій», до вітань землячки приєднались Сергій Когут, сільський голова, Наталія Данильчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту місцевої ради, а також фахівці виконавчого комітету.

В посадовця структурного підрозділу державної служби зайнятості була також нагода подякувати за гарне виховання доньки і її матері, до речі педагогу за фахом.