На Хмельниччині зростає кількість хворих на COVID-19

Дата: 26.08.2021 09:51

На Хмельниччині прискорюються темпи захворюваності на коронавірусну інфекцію. Згідно зі статистичними даними 2021 року, у січні фіксували 4160 випадків, у лютому – 4236. У березні та квітні реєстрували різкий стрибок захворюваності – 17760 та 18988 осіб відповідно. У травні було 3578 недужих, у червні – 754, у липні – 329. І, лише за 17 днів серпня у Хмельницькій області – уже 503 підтверджених випадки коронавірусної хвороби.

Тому говоримо про підйом рівня захворюваності на COVID-19, який до кінця серпня цілком реально може сягнути 1 тисячі випадків недуги. Особливе занепокоєння викликає поширення штаму «Дельта», зокрема і на Хмельниччині. Відтак, маємо вже 46 таких випадків по Хмельницькій області. Як відомо, цей штам зумовлює більш важкий та швидкий перебіг хвороби.

Тому єдиним дієвим методом запобігання COVID-19 та більш легкому перебігу хвороби, якщо все ж занедужав, залишається вакцинація.

Наразі вакцини  не бракує і більш детально про можливість зробити щеплення, наявні в регіоні препарати та терміни вакцинації можна розпитати у свого сімейного лікаря.

Зробіть щеплення та будьте захищені. Вакцинація = Захист!