Солобковецька сільська рада розпочинає громадське обговорення проектів рішень щодо зміни назв окремих закладів освти

Дата: 03.08.2021 10:17

Відповідно до статті 32 Закону України "Про повну загальну скредню освіту" Солобковецька сільська рада розпочинає обговорення проектів рішень:

"Про перейменування Комунального закладу «Солобковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Солобковецької сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області"

"Про перейменування Комунального закладу «Стріховецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Солобковецької сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області"

Пропозиції та зауваження до запропонованих проектів рішень приймаються відділом освіти, культури, молоді та спорту до 03.08.2022.