В Солобковецькій громаді відбулись урочистості до Дня працівника освіти та Дня дошкілля

Дата: 29.09.2021 16:00

Сьогодні, 29 вересня,  в приміщенні Солобковецького СБК відбулися урочистості та святковий концерт до Дня  працівників освіти та Дня дошкілля. Освітян Солобковецької громади привітали із професійним святом керівництво громади, а саме: сільський голова Сергій Когут та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Данильчук.

Вітаючи освітян громади зі святом, сільський голова Сергій Когут сказав: «День працівника освіти – це величезне свято для всіх освітян громади, і цього року ми зустрічаємось з вами на такому святі в цьому  році вперше, тому  воно особливе…  Під час епідемії COVID-19 ми зрозуміли, що  не один ноутбук чи планшет не замінить тепле слово вчителя, його увагу та спілкування  і просто  шкільний клас, тому залишайється для нас важливим питання вакцинації працівників.  Я дякую вам за вашу нелегку роботу, за  енергію, яку ви даруєте нашим дітям. І віри нам всім, любові і надії! Ще раз зі святом!».

Під час урочистостей сільський голова нагородив освітян: грамотою Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА - Черняк Оксана Анатолівна – вчитель історії Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Грамотами Проспілкової організації працівників освіти Ярмолинецької та Солобковецької ОТГ нагороджено:
-    Бернаду Маю Миколаївну - вчитель  Солобковецької ЗЗСО І-ІІІ ст.
-    Опрун Оксану Василівну - вчитель  Глушковецької гімназії
-    Добровольська Катерина Володимирівна - вчитель Стріховецької ЗЗСО І-ІІ ст.
Диплом від Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти отримали Скромінська Тетяна Іванівна та Посікера Тетяна Антонівна-  вчителі Глушковецької гімназії.
Грамотою Солобковецької сільської ради нагороджено Крупську Ольгу Броніславівну – вихователя Солобковецького ДНЗ «Малятко»
Подяками Солобковецької сільської ради відзначено:
-    Сапоговська  Євгенія Анатоліївна - вихователь Стріховецького ДНЗ «Ялинка
-    Колівошко Ольга Іванівна - повар Глушковецького ДНЗ «Берізка»
-    Євстафієва Людмила Леонідівна - прибиральник службових приміщень Стріховецького ЗЗСО І-ІІ ст.
Після урочистої частини на працівників освіти чекав святковий концерт, який організований  учнями Солобковецької ДМШ та учасниками аматорських формувань Солобковецького та Стріховецького СБК.