Скликано шістнадцяту сесію

Ярмолинецького району Хмельницької області

32162 вул. Грушевського № 2 с. Солобківці тел. 2-93-67

від  28 січня 2019 №  16-о

Про скликання шістнадцятої сесії сільської ради

Керуючись пунктами 8 та 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 14 регламенту Солобковецької сільської ради:

1. Скликати шістнадцяту сесію сільської ради з 28 лютого  2019 року.

2. Провести пленарне засідання шістнадцятої сесії сільської ради і листопада 201  року о 14 годині  в залі засідань адміністративного приміщення сільської ради.

3.  Провести засідання профільних постійних комісій сільської ради 28 лютого та 1 березня  2019 року.

4. Секретарю та керуючому справами сільської ради  довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради (додаток 1), та узгодити із головами постійних комісій графік засідань постійних комісій.

5. На пленарне засідання сільської ради запросити виконуючих обов’язки старости,  депутатів районної ради обраних від виборчих округів розташованих на території громади, керівників установ та організацій комунальної власності територіальної громади.

6. Керуючому справами сільської ради Лису А.М. забезпечити оприлюднення  повідомлення про скликання сесії сільської ради.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                 С.Когут