У суху та спекотну погоду значно підвищується ризик виникнення пожеж в природних екосистемах. Тому, рятувальники закликають громадян під час відпочинку в лісі дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми.

Рятувальники Хмельниччини продовжують інформаційно-роз’яснювальні бесіди із громадянами Солобковецької громади щодо безпечного відпочинку на водоймах.

ВАЖЛИВО! ЛІНЬ ВБИВАЄ!

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомяє про важливість повітряної тривоги і розвінчує фейки щодо цього.

Увага! Тонка крига: правила поведінки на льоду

Товщина криги на ставках та водоймах громади станом на сьогоднішній день складає 4-5 сантиметрі. Виходити за таких умов на кригу дуже небезпечно, адже є ризик провалитися під лід. Водночас рятувальники застерігають, що відпочивати на кризі можна лише у тому випадку, коли ви впевнені у її міцності.

АБЕТКА БЕЗПЕКИ

Дії у разі надзвичайної ситуації або війни Дії у разі надзвичайної ситуації або війни Небезпеки соціального характеру

Екстрена валіза. Що потрібно мати на випадок виникнення надзвичайної ситуації?

Екстрена валіза – це міцний і зручний рюкзак від 25 літрів і більше, що містить необхідний індивідуальний мінімум одягу, предметів гігієни, медикаментів, інструментів, засобів індивідуального захисту та продуктів харчування.