Сторінка на стадії наповнення

Хлопців на Передовій вітаємо з Різдвом

Привiтaймo зі Світлим Святом Різдва Христового тих, хто не може цього вечора піти до церкви, бо боронить Україну від окупантської мразоти на лінії фронту. Щиро бажамо усім захисникам України здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.

Шановні жителі та гості громади!  Від депутатського корпусу Солобковецької ОТГ та від себе особисто щиросердно вітаю усіх, хто святкує світлий празник Різдва Христового за юліанським календарем! Зустрічаючи світле Різдво Христове, побажаємо один одному любові та віри. Любові до нашої неповторної землі, до нашого славного українського народу. Віри в себе і в подальше процвітання нашої громади. Нам під силу домогтися того, щоб наступний рік став помітним кроком до кращого майбутнього кожного з нас. Всі ми сподіваємось на здійснення наших мрій у новому році. Тож щиро бажаємо вам успішного втілення задуманого, творчих досягнень, багато щасливих та радісних днів, добра і милосердя, а 2019 рік нехай стане таким, яким ми хочемо його бачити. Загадаємо разом, аби новий рік приніс нам мир, спокій справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Нехай казкове світло зимових свят звеселяє вас радісними усмішками друзів, теплом сімейного затишку. Щастя, міцного здоров’я та благополуччя вам у новому році!