Рятувальники Хмельниччини продовжують інформаційно-роз’яснювальні бесіди із громадянами Солобковецької громади щодо безпечного відпочинку на водоймах.
На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

7-8 червня рятувальники здійснили профілактичні рейди місцями відпочинку на водних об’єктах Хмельницького району. Метою заходу було нагадати людям правила безпечного відпочинку на воді та застерегти від необдуманих вчинків під час купання.

Надзвичайники роз’яснили громадянам правила організації безпечного відпочинку на водних об’єктах: не зловживати алкоголем, не занурюватись у воду в незнайомих місцях, не запливати далеко від берега, не знаходитись у холодній воді надто довго тощо. Громадянам, котрі прийшли на відпочинок із дітьми, рятувальники радили у жодному разі не залишати малечу без нагляду, зазначивши, до яких наслідків може призвести така недбалість.

На згадку надзвичайники надали людям листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номера Служби порятунку «101»!