Професійні можливості для ветеранів і ветеранок. Відбір для навчання за Програмою “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

Прокуратура повідомляє

Ярмолинецький відділ Хмельницької окружної прокуратури попереджає про численні випадки шахрайств під час війни

27.03.2024 року проведено робочу зустріч Хмельницького районного сектору пробації № 10 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області з головою Солобковецької сільської ради

07.12.2017 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом удосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». На підставі цього Закону було внесено змінпи до низки законодавчих актів, у тому числі до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, ч. 1 ст. 24 КУпАП доповнено новим пунктом 6-1: суспільно корисні роботи.

1,8 проміле алкоголю - судитимуть водія, який вчинив наїзд на пішохідку

Ярмолинецьким відділом Хмельницької окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 34-річного хмельничанина за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 286-1 КК України).