Від депутатського корпусу Солобковецької ОТГ та від себе особисто щиросердно вітаю усіх, хто святкує світлий празник Різдва Христового за юліанським календарем!

Дата: 06.01.2019 12:13

?????????»?????° ?????? ???µ???????? ???????????°.Шановні жителі та гості громади!
Зустрічаючи світле Різдво Христове, побажаємо один одному любові та віри. Любові до нашої неповторної землі, до нашого славного українського народу. Віри в себе і в подальше процвітання нашої громади. Нам під силу домогтися того, щоб наступний рік став помітним кроком до кращого майбутнього кожного з нас.
Всі ми сподіваємось на здійснення наших мрій у новому році. Тож щиро бажаємо вам успішного втілення задуманого, творчих досягнень, багато щасливих та радісних днів, добра і милосердя, а 2019 рік нехай стане таким, яким ми хочемо його бачити. Загадаємо разом, аби новий рік приніс нам мир, спокій справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Нехай казкове світло зимових свят звеселяє вас радісними усмішками друзів, теплом сімейного затишку. Щастя, міцного здоров’я та благополуччя вам у новому році!