Повідомлення про застосування засобів захисту рослин компанією «Continental Farmers Group»

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях.

Упродовж січня – березня 2023 року аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 4,2 млн грн

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за перший квартал поточного року провели 104 заходи державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 5,8 млн грн та встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 136,6 млн грн.

Відділ служби у справах дітей Солобковецької сільської ради запрошує стати патронатними вихователями

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

До уваги жителів с. Солобківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Солобківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Соколівка, с. Глушківці.

До уваги жителів с. Глушківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Глушківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Соколівка, с. Солобківці.