Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Придбано «Косарку тракторну навісні мульчери для с/г (подрібнювач скошеної трави) MATENG EFH-175»

Комунальне підприємство «Побут Сервіс» дбає про благоустрій територіальної громади. Для покращення якості надання послуг БФ "Контінентал Фармерз Груп" придбано «Косарку тракторну навісні мульчери для с/г (подрібнювач скошеної трави) MATENG EFH-175». Солобковецька сільська рада висловлює подяку БФ "Контінентал Фармерз Груп" та Кузю Миколі Павловичу за постійну співпрацю.

700 мільйонів гривень державних ресурсівпроінспектовано Держаудитслужбою за три місяці 2024 року

Держаудитори в Хмельницькій області за перший квартал 2024 року виявили 347  млн грн порушень у закупівлях. Працівники управління попередили 145 млн грн таких порушень відміною торгів або розірванням договорів.

Професійні можливості для ветеранів і ветеранок. Відбір для навчання за Програмою “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

Прокуратура повідомляє

Ярмолинецький відділ Хмельницької окружної прокуратури попереджає про численні випадки шахрайств під час війни