Великодній настрійй. В Солобківцях святкували фольклорне свято і зібрались на це дійство села об`єднаної територіальної громади - Стріхівці, Проскурівка, Корначівка, Глушківці і Солобківці.

"Іде весна - іде красна" під такою назвою панував надзвичайно гарний Великодній настрій. В Солобківцях святкували фольклорне свято і зібрались на це дійство села об`єднаної територіальної громади - Стріхівці, Проскурівка, Корначівка, Глушківці і Солобківці.

Святковий концерт до Міжнародного жіночого Дня 8 березня

Даруйте ж ніжність нам і ласку,  Серця, відкриті для людей.  Хай змінить все життя на казку  Весняний день святковий цей.  Найкращі слова, наші милі, — для вас!  І щирі зізнання — сьогодні для вас!  Дарунки усі найцінніші — для вас!  І наші вітання — для вас! Лише для вас!  Сьогодні ці слова лунали для жінок в Солобковецькому Будинку культури Напередодні найвеснянішого свята із присутніх в залі привітав голова Солобковецької ОТГ Сергій Когут, начальник відділу соціальної політики компанії КЕРНЕЛ Руслан Ляховченко, директор територіального центру Лариса Василик. А вітання приймали жінки поважного віку, з Солобковець, Глушковець, Стріхівців та Проскурівки, а можливість посидіти за накритим столом створили соціальні працівники цих сіл. Святковий концерт до Міжнародного жіночого Дня прикрасили виступи вокалістів та колективів дитячої музичної школи, вокального колективу «Любава» з Глушковець, талантів з Проскурівки та Стріховець, сімейний колектив родини Федорович.

В Солобковецькій ОТГ пороведено виїзний прийом громадян начальником головного управління юстиції Худняком В.А. Крім того відбулася ділова зустріч з колективом сільської ради, де обговорили шляхи вирішення важливих питань надання юридичної допомоги жителям громади. #СолобковецькаОТГ #Солобківці#юридичніконсультації

День Соборності України 22.01.2018

День Соборності України. Святкування в смт.Гусятин. Делегація Ярмолинецького району та Солобковецької ОТГ.