Фото без опису"Іде весна - іде красна" під такою назвою панував надзвичайно гарний Великодній настрій. В Солобківцях святкували фольклорне свято і зібрались на це дійство села об`єднаної територіальної громади - Стріхівці, Проскурівка, Корначівка, Глушківці і Солобківці.

Атмосфера тепла, святковий настрій, прекрасно підготовлені колективи різних вікових груп: дитячі садочки, школи, музична школа, колектив "Любава", і аматори, які нагадали всім присутнім ті гаївки. які ще співали наші бабусі. Це вперше дзвеніли над селом веснянки, діти водили Подоляночку, качали яєчко, дорослі танцювали краков`як, ойру і польку.

А ще кожна сільська рада влаштувала Великодню виставку, де був і щедрий кошик і вишивані роботи і ляльки - мотанки. Велика подяка всім учасникам від керівництва ОТГ, солодкі дарунки які презентував Юрій Бакун від партії "За конкретні справи". Побільше б нам таких свят!