Втратили контакт з українським телебаченням? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі Суспільне Хмельницький.

Календарний графік по збору сміття (ТПВ) в населених пунктах Солобковецької ТГ на 2023 рік

КП «Побут Сервіс» Солобковецької сьльської ради інформує! Комунальне підприємство працює у звичному режимі, збір сміття (твердих побутових відходів) буде проводитися згідно за графіком.

ПОРЯДОК З 01.01.2023 ВРАХУВАННЯ СТАЖУ І ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ ПЕНСІЇ В УКРАЇНІ ЗА ПЕРІОД РОБОТИ В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ

Призначення і виплата пенсій громадянам України, які проживали і працювали за її межами, здійснюється згідно із пенсійним законодавством України, яке складається із Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», інших нормативно-правових актів, а також міжнародних договорів (угод), що регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення. Однією з таких угод є Угода про гарантії прав громадян держав-учасниць СНД у галузі пенсійного забезпечення від 13 березня 1992 року              (далі –Угода). Її підписантами свого часу стали 13 країн, в тому числі Україна і росія. Незалежно від того, в якій із цих країн працювала особа, при переїзді в Україну їй згідно українського законодавства зараховувався стаж, напрацьований на територіях цих держав і призначалась пенсія.

Військовослужбовці Збройних сил України розповіли старшокласникам про умови вступу і переваги навчання у вищих військових навчальних закладах.

У середу, 25 січня, у залі Ярмолинецького агропромислового центру професійної освіти відбулася зустріч військових з учнями випускних класів закладів освіти Ярмолинецької та Солобковецької громад.

Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України щодо ризику зриву опалювального сезону

Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з закликом зупинити списання коштів  з рахунків підприємств теплоенергетики монополістом «Нафтогаз Трейдинг», адже таке списання  призведе до зриву опалювального сезону.

Енергопостачання, містобудівна реформа та актуальні проблеми місцевого самоврядування: голови громад Хмельниччини зібралися на засідання РВ АМУ

24 січня у онлайн-форматі відбулося перше у 2023 році засідання голів громад-членів Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. До участі в зібранні долучилися голови міських, селищних, сільських рад, їх заступники, фахівці органів місцевого самоврядування, виконавча дирекція та консультанти Хмельницького РВ АМУ, представники АТ «Хмельницькобленерго».

Аудиторами Хмельниччини виявлено 1 мільйон 74 тисячі гривень втрат активів при перевірці закупівель Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведеною перевіркою закупівель Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за трьома процедурами встановлено порушення, що призвели до втрат активів на суму 1 млн 74 тис. грн, у тому числі порушення, які призвели до нанесення збитків, на суму 693 тис. грн.

Фахівці ради взяли участь у презентації Плану відновлення переробної промисловості для громад

Днями Асоціація міст України спільно з Академією Київського міжнародного економічного форуму та Центром розвитку ринкової економіки ознайомили представників громад з презентацією «Переробна промисловість: інструменти та можливості для громад».

«Збережи усмішку дитині»: діти ВПО можуть безоплатно отримати профілактику та лікування карієсу по всій Україні.

Стартував благодійний проєкт «Збережи усмішку дитині». Діти (віком до 12 років) вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб) або військовослужбовців ЗСУ, можуть безоплатно отримати діагностику, профілактику та лікування карієсу в різних містах країни.

УДМС у Хмельницькій області інформує

Більше 200 порушників міграційного законодавства виявлені та притягнені до адміністративної відповідальності працівниками УДМС Хмельниччини за підсумками роботи 2022 року