Більше 200 порушників міграційного законодавства виявлені та притягнені до адміністративної відповідальності працівниками УДМС Хмельниччини за підсумками роботи 2022 року

У 2022 році працівниками УДМС України в Хмельницькій області 211 іноземців було притягнено до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства, виявлено 131 нелегального мігранта, прийнято 116 рішень про примусове повернення до країн походження, стосовно 130 іноземців винесено рішення про заборону в’їзду на територію України.

Відтак, адміністративні стягнення накладено на загальну суму більше 553 000 грн., сплачено порушниками міграційного законодавства до державного бюджету України на загальну суму близько 446 000 грн.

З метою забезпечення ефективного захисту національних інтересів держави з протидії нелегальній міграції, а також відпрацювання взаємодії з правоохоронними органами для цілеспрямованої боротьби зі злочинами, пов’язаними з незаконною міграцією на території України, працівниками Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області на постійній основі здійснюються заходи щодо виявлення іноземців, які перебувають на території України без наявних підстав та порушують міграційне законодавство.

Організація роботи по протидії нелегальній міграції залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності ДМС України та знаходиться на постійному контролі керівництва Управління ДМС України в Хмельницькій області.

Нагадуємо також і про те, що громадяни, яким відомо про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства, можуть повідомити про вищевказане на "гарячу лінію" Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області за номером: (0382)65-03-06 та (093) 273-85-10.