Зірки на варті серця: відмова від тютюну.

Безпечного куріння не існує! Проста й давно відома істина, що стосується як звичайних сигарет, так і електронних, а також тютюнових виробів для нагрівання й кальянів.

Прокурори Хмельницької окружної прокуратури продовжують роботу щодо конфіскації земельних ділянок у громадян російської федерації та республіки білорусь

Прокурорами Хмельницької окружної прокуратури продовжується системна робота щодо виявлення та відповідного реагування заходами представницького характеру на факти незаконного набуття, використання та розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення іноземними громадянами та особами без громадянства.

Прокуратура повідомляє