Грох Сергій Іванович народився 13 травня 1974 року в селі Солобківці Хмельницької області, Україна. Він навчався в Солобковецькій середній школі та закінчив 9 класів у 1990 році. Після цього розпочав трудову діяльність як механізатор у колективному господарстві Солобківців, де працював із перервами з 1990 по 2002 рік.

З 2002 по 2023 рік Сергій працював різноробочим на різних підприємствах у регіоні.

13 червня 2023 року, у віці 49 років, Сергій був призваний по мобілізації до лав Збройних Сил України. Незважаючи на вік, він проявив витривалість і дисципліну під час військової підготовки, отримавши високу оцінку від командирів. Після навчання його підрозділ спочатку був направлений до Миколаївської області, але Сергій добровільно записався до команди, яка вирушала ближче до передової.

7 вересня 2023 року Сергій Іванович Грох загинув у районі населеного пункту Андріївка, Бахмутського району Донецької області, отримавши смертельні поранення внаслідок вибуху та уламків під час виконання бойового завдання.

Пам'ять про нього залишиться в серцях тих, хто знав його як відданого патріота та мужнього воїна.