Кріштофор Сергій народився 21 серпня 1976 року в селі Корначівка, що в Ярмолинецькому районі Хмельницької області. Від самого дитинства Сергій проявляв активність і цікавився різними видами діяльності, зокрема захоплювався риболовлею, що стало однією з його улюблених розваг. Він навчався в Корначівській загальноосвітній школі, де здобув базову освіту.

Після завершення навчання Сергій продовжив свою освіту у Говорському професійному аграрному ліцеї, де отримав спеціальність водія. Після навчання він почав працювати будівельником, де зарекомендував себе як відповідальний та старанний працівник.

З початком військових дій в Україні Сергій не залишився осторонь і у травні 2024 року мобілізувався до лав Збройних Сил України. Він служив у складі 79 Окремої Десантно-Штурмової Таврійської Бригади на посаді стрільця. Сергій з честю виконував усі бойові завдання, демонструючи високу мужність та відвагу.

На жаль, 31 серпня 2024 року Сергій загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Парасковіївка Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу. Йому було 48 років.

Пам'ять про Сергія Кріштофора залишиться у серцях його рідних, друзів та всіх, хто знав його як щиру, компанійську людину, яка завжди була готова прийти на допомогу.