МУСІЄНКО МИКИТА МИКОЛАЙОВИЧ
Мусієнко Микита Миколайович народився 21 березня 1995 року у місті Конотоп Сумської області у багатодітній сім’ї військового. Після смерті батьків хлопчик виховувався в Черешенській школі-інтернаті на Чернігівщині.
У 2010 році підліток прибув у Зіньків у будинок сімейного типу і став членом сім’ї Мазурів Василя Антоновича та Зіни Михайлівни. Микита навчався у Зіньківському НВК і після закінчення 9-го класу поступив на навчання у Ярмолинецький професійний ліцей. Там здобув професію будівельника-плиточника. Після закінчення навчання поїхав у Київ, де працював на будівництві.
Коли розпочались бойові дії на сході України, Микита добровільно вступив до Національної гвардії України, підписав контракт і 3 роки брав участь в АТО. Потім повернувся до улюбленої справи.

Мирне життя Микити припинилося, коли росія вторглася на територію України, і колишній воїн знову став на захист рідної Вітчизни. Мусієнко був мобілізований на військову службу 03 червня 2022 року. Боєць добросовісно виконував бойові завдання, користувався авторитетом у побратимів та командирів, часто ризикував власним життям заради інших.
Під час виконання бойового завдання на Куп'янському напрямку отримав важке поранення. 17 грудня 2023 року Микита помер у шпиталі. Йому назавжди 28...
У Микити залишилося двоє синів і кохана дівчина. Впевнені, що його сини будуть гідними свого честі і слави свого батька.
Вічна пам'ять герою! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!