А починалось все з ЯЛИНКИ!

Дата: 20.12.2018 11:27

А починалось все з ЯЛИНКИ!
На світлинах усі ті, хто не потрапив до кадру на святкуванні Миколая у с.Солобківцях, бо власне спільно й створював це прекрасне дійство для малечі.
Ми дякуємо, вам добрі люди, за отой командний дух, за спільну працю та підтримку!!!
Попереду у нас ще безліч цікавих проектів та святкувань.
Будьмо ж разом і надалі і пам'ятаймо, що діти - це усе те головне у нашому житті, заради кого варто жити і працювати

ДЯКУЄМО!!!?????????»?????° ?????? ?????????? ??????????.?????????»?????° ?????? ?????????? ??????????.?????????»?????° ?????? ?????????? ??????????.?????????»?????° ?????? ?????????? ??????????.?????????»?????° ?????? ?????????? ??????????.?????????»?????° ?????? ?????????? ??????????.?????????»?????° ?????? ?????????? ??????????.