Відбулося позачергове засідання обласного опера¬тивного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2018/2019 року

Дата: 23.12.2018 08:31

111111111112???????????°??????DSC0139722 грудня 2018 року в студії селекторних нарад, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальніченка В.І., відбулося позачергове засідання обласного опера­тивного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2018/2019 року.

Участь в селекторній нараді прийняли заступник голови районної державної адміністрації В. Байталюк, начальник сектору з питань цивільного захисту населення В. Слободян, керівники підприємств та установ і інші запрошені.

По закінчені наради були прийняті відповідні рішення.

33333333укпрть тиDSC01399