Пріцівники всіх закладів культури Солобковецької ОТГ відвідали дводенний семінар "Тенденції розвитку закладів культури клубного типу в сучасних умовах"

Дата: 11.04.2019 16:17

10 квітня на базі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв розпочав роботу тематичний семінар «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ КЛУБНОГО ТИПУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ». Мета його проведення – підвищення фахової компетенції працівників галузі культури області. Протягом трьох днів учасники семінару, а це понад 70 працівників районних та сільських закладів культури клубного типу, спеціалістів відділів культури РДА та ОТГ, ділитимуться досвідом роботи, візьмуть участь у дискусіях, прослухають проблемні лекції, матимуть змогу на практиці познайомитись з новими формами та методами соціокультурної діяльності. ?????????»?????° ?????? ???µ?????µ?? ?????¶???????°.?????????»?????° ?????? ???µ?????µ?? ?????¶???????°.

Семінар розпочався з презентації творчих колективів коледжу, а практична частина першого робочого дня була проведена на базі районного центру культури і мистецтв «Розмай», з колективом якого нас поєднує тісна творча співпраця. З вітальним словом до слухачів звернувся начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Віктор Дорож, а директор центру Володимир Кусік та провідні фахівці установи надали практичні поради щодо організації клубної роботи.?????????»?????° ?????? ???µ?????µ?? ?????¶???????°.?????????»?????° ?????? ???µ?????µ?? ?????¶???????°.