Шановні жителі громади! Вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї

Дата: 15.05.2019 13:37

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Саме сім’я тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Українська родина, сім´я  завжди були і залишаються осередком збереження духовних і культурних традицій нації.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???? ??????'??

В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї. Бажаю Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, достатку та непохитної твердості родинних стосунків.

Сільський голова Сергій Когут