Шановні жителі Солобковецької громади!

У кожної держави є факти, які назавжди увійшли в історію,  та не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Сто років тому – 22 січня 1919 року – було проголошено Акт Злуки. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.  Соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України.  Цей історичний урок соборності довів, що наш народ духовно єдиний, об’єднаний спільною історичною пам’яттю, турботою про сьогодення і відповідальністю перед майбутнім. Зараз Україна переживає непрості часи, а  поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним із нас, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу. Нам необхідно стати національно виразними, працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя.  А День Соборності України – це можливість в черговий раз  заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Шановні жителі Солобковецької громади! У день єднання, День Соборності, прийміть найщиріші побажання злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Слава Україні!

Сільський голова Сергій Когут