Робоча нарада: голів ОТГ в Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування

Дата: 30.08.2019 13:25

29 08 2019 р. В Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась робоча нарада голів ОТГ.
"Ми часто збираємо спеціалістів із різних галузей - економістів, освітян, медиків, інформаційників - але не завжди та інформація і аналітика доходить від спеціалістів до голови. Тому ми практикуємо і продовжуватимемо збиратися з головами громад для обговорення як загальної ситуації, так і конкретних показників, аналізу бюджету та інших важливих питань", - зазначив директор Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування створений Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон Яцковський Сергій.

Коротку аналітику по бюджетних показниках презентувала також радник з місцевих фінансів Наталія Любченко. Вона показала скільки коштів витрачають громади на одного учня, на медичний і не медичний персонал, на утримання апарату і так далі.
"По своїх громадах ці цифри голови знають. Але коли їх показати у порівнянні з іншими, то можна проаналізувати наскільки та чи інша громада працює над оптимізацією мереж та над забезпеченням якісних послуг для людей", - зазначила
 Наталія Любченко.