Привітання з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2019 09:02

Шановні жителі Солобковецької громади!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках.

Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

З повагою,

сільський голова Сергій Когут