Закликаємо жителів дотримуватись карантину і читати інформацію на офіційних джерелах, – посилання

Дата: 06.04.2020 11:23

Продовжуємо інформаційну кампанію щодо необхідності дотримання карантину, оскільки в Україні фіксується збільшення лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Закликаємо усіх жителів громади користуватись перевіреними джерелами інформації, а за необхідності консультування з питань поширення коронавірусної інфекції звертатись до сімейного лікаря або звертатись на гарчю лінію +380968165608, +380975266782, +380965121627.

Також читайте інформацію на офіційних сторінках громади .

Сторінка громади у Facebook https://www.facebook.com/solobkivtsi.otg/

Сторінка viber  "Цивільний захист Солобківці"

Усі актуальні дані, рекомендації та інструкції оперативно надаються на таких офіційних сторінках: