Дата: 26.06.2020 13:48

Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Тарасівській в с. Солобківці. Будівельні роботи виконало ПРАТ "Хмельницьке шляхово-будівельне управління - №56".

Станом на 26.06.2020 року підрядною організіцією вже виконано:

1. розчистку площі від кущів та дрібнолісся,

2. влаштування дощових водовідводів,

3. грейдерування щебеневого покриття та тротуарів,

4. трамбування ділянки, підготовчі роботи до асфальтування

5. влаштування верхнього шару асфальтного покриття на відмітці понад 800 м.

6. трамбування асфальтного покриття.

Керівництво громади висловлює подяку керівнику ДП "ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ МІСЦЕВИХ АВТОДОРІГ" - Дуді Сергію Вікторовичу за оперативне реагування та співпрацю у будівництві дорожнього покриття вул. Тарасівська!
Також висловлює подяку директору ПРАТ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШЛЯХОВО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ - №56" - Волосінчуку Максиму Михайловичу та працівника за швидку та якісно виконану роботу!