Напередодні Дня Конституції України жителям Ярмолинеччини було вручено відзнаки Хмельницької обласної ради. Задля дотримання карантинних заходів традиційних урочистостей не влаштовували. Натомість відзнаки нашим славним землякам вручили безпосередньо на їхніх робочих місцях, відтак захід видався теплим і невимушеним.

Грамоти, подяки, а також пам’ятні подарунки вручали голова Солобковецької громади Сергій КОГУТ, голова Ярмолинецької районної ради Володимир БЕЗУШКО, заступник голови райради Ігор Баліцький та депутат Хмельницької обласної ради Андрій ШУТЯК.

Світлина від Андрій Шутяк.Так, нагороди удостоївся депутат Ярмолинецької районної ради, голова фракції “Європейська солідарність” у райраді Євгеній Міходуй із Солобковець. До привітань Євгену Вікторовичу приєдналися також голова Солобковецької ОТГ Сергій Когут та голова бюджетної комісії Ярмолинецької райради Василь Андрушко.

Світлина від Андрій Шутяк.

Особливо приємно було вручати відзнаку Валентині Омелянівні Олійник, також із Солобковець. Пані Валентина – ветеран педагогічної праці, учителька місцевої школи, якій чимало учнів вдячні за гарні знання англійської мови.

Вітаємо наших славних земляків і землячок! Шануємо і пишаємося.