Глушковецьку гімназію І-ІІ ст. переведено на дистанційне навчання.

Дата: 08.09.2020 14:01

За минулі вихідні в Глушковецькій гімназії виявили коронавірус у 2 осіб.

Тому гімназію закрили на карантин та перевели на дистанційне навчання.
Два тижні з моменту 1-го контакту, а це першого вересня, 81 учень гамназії буде начатися вдома дистанційно до 14 вересня.

Чи підуть діти до школи? Дистанційне навчання як норма - МІСТО

Просимо жителів села Глушківці, батьків та дітей не панікувати, бути відповідальними та не наражати себе та інших на небезпеку. Наша спільна відповідальність – зробити цей навчальний рік зрозумілим та безпечним для здоров’я учнів, батьків, учителів, директорів шкіл.

НАГАДУЄМО: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе і оточуючих від інфікування. Бережіть своє здоров’я та здоров’я рідних і близьких вам людей.

Ставтеся з розумінням до усіх заходів, що проводяться задля вашої безпеки.

Через Covid-19 призупинили навчання дві школи на Хмельниччині - Новини  Хмельницького