Сьогодні в с. Стріхівці працюватиме контролер з обслуговування водопровідних мереж.

Дата: 12.11.2020 08:29

Сьогодні в с. Стріхівці працюватиме контролер з обслуговування водопровідних мереж Іван ФОМУШИН. Просимо жителів села посприяти та надати контролеру можливість отримати показники лічильника, своєчасно сплатити за спожиту воду та надати можливість здійснити опломбування лічильників нових підключень.

Директор комунального підприємства "Побут Сервіс" - Іван РЕВЕГА, тел: 0989784321

Контролер з обслуговування водопровідних мереж КП "Побут Сервіс" - Іван ФОМУШИН, тел: 0974615365

Майстер з обслуговування водопровідних мереж КП "Побут Сервіс" - Роман МІЩАНЧУК, тел: 0680136560