Обласна комісія з розподілу коштів ДФРР підтримала фінансування «Центру позашкільної освіти» на 2021 рік

Дата: 13.01.2021 14:36

Вчора відбулося перше у новому році засідання обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Провів його заступник голови ОДА Сергій ТКАЧУК.

Засідання відбулося у форматі онлайн-конференції. До участі в роботі долучилися голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК та її заступник Валентин СОКОЛЮК.

Підтримано продовження фінансування з ДФРР перехідний проєкт «Солобковецька загальноосвітня школа по вул.Грушевського, 27/1 в с.Солобківці, Ярмолинецького району – реконструкція будівлі під комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Солобковецької сільської ради», що отримував його у минулих роках.