За минулий тиждень показник захворюваності на COVID-19 збільшився на 22%, рівень госпіталізацій — на 20%. При цьому госпіталізації випереджають виписки приблизно на 30%», — зазначив Юрій Ганиченко, керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE).

Смертність в Україні перевершила пікові значення весняної хвилі. За тиждень цей показник збільшився на 61%.

Поточні темпи вакцинації за тиждень зросли на 98% і перевершили максимальні європейські та світові показники: +2,7% вакцинованого населення України принаймні 1 дозою за останній тиждень. Максимальний показник Європи — +2,6%, світу — +1,7%.

Наразі в Україні 8 областей знаходяться в «червоній» зоні. Житомирська, Львівська, Хмельницька та Харківська області перебувають у зоні ризику.