День вишиванки у громаді та благодійний ярмарок

Дата: 19.05.2022 09:45

Сьогодні День української вишиванки, який багато українців вимушено зустрінуть не вдома. Але вишиті орнаменти в кожному українському серці - це наші потужні обереги.

Сьогодні в Солобковецькій громаді відбулася культурно-мистецька патріотична акція на підтримку військових "Благодійний ярмарок". До організації долучилися майстри та народні умільці нашої громади, працівники та учні Солобковецького ЗЗСО, працівники Солобковецького СБК, учні та вчителі Солобковецької ДМШ, Глушковецького гімназії, Солобковецької СЦБ а також працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Солобковецької сільської ради.

Загалом під час акції ми зібрали кошти на загальну суму 15 000 грн. Отримані кошти підуть на потреби військових.

Пізніше опублікуємо фотозвіт.

Нехай вишиваночки оберігають ваші родини, несуть кохання, щастя та мир у ваші домівки. Віримо, що незабаром усі зустрінемося в нашій рідній, вільній, мирній Україні!