Працюємо за для перемоги нашої країни!

Дата: 01.06.2022 15:27

Солобковецька громада спільно з  благодійним фондом "Янголи спасіння" та Ярмолинецькою громадою надали допомогу мешканцям Донецької оласті, Краматорського району. Представники благодійних об’єднань  «Дніпропетровське обласне об’єднання Української Церкви Віри Єванельської» та волонтери смт. Дніпровського висловлюють подяку за надану гуманітарну допомогу жителям, які потерпають в ході бойових дій.
Усі наші зусилля спрямовані на евакуацію, підтримку та забезпечення необхідним людей, що залишаються у прифронтових містах та переселенцям.
Щодня кожен з нас приміряє на себе роль волонтера, вантажника, водія, комунікаційника, пакувальника та сортувальника. І це далеко не весь перелік.
Все це заради нашої спільної мети. Працюємо за для перемоги нашої країни!