Жителі громади, як і вся Україна, продовжують роботу в тилу, адже сьогодні вся наша робота направлена на перемогу.  Війна в країні змінила наше життя і сьогодні ми живемо в нових реаліях. 12 липня жителі с. Стріхівці  традиційно відзначають свято села, але  в умовах сьогодення не до свят, тому і формат заходу змінився. Так активні мешканці села згуртувались та підготували благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України під час проведення якого відвідувачі  мали змогу скоштувати смачну домашню випічку, поласувати смаженою картоплею, придбати освіжаючий коктейль та патріотичну сувенірну продукцію.  Не злякали благодійників вітер та злива, яка неодноразово починалась під час виступів аматорських колективів Стріховецького сільського будинку культури.  Мешканці села долучилися до підтримати ЗСУ благодійними внесками. Спільними зусиллями було зібрано 6 750 грн.  Щиро дякуємо організаторам благодійного заходу та його учасникам.  Бажаємо  усім миру та чекаємо на Перемогу.

Слава Україні! Героям Слава!