18 червня скорботний день для нашої громади, адже вкотре прощалися із воїном, який тепер боронитиме нас із вами уже із Небес…

Провести в останню путь до батьківського будинку прийшли односельчани загиблого, жителі громади, військовослужбовці, однокласники, друзі. В Костелі святих Апостолів Петра і Павла відбулася поховальна Служба Божа.

У пам’яті близьких Ярослав назавжди залишиться відважним патріотом, вірний присязі, який з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок – до останнього захищав Батьківщину.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Розділяємо біль втрати та низько схиляємо голови у глибокій скорботі.

Світла пам'ять і вічна шана Герою, який віддав життя за Незалежність та територіальну цілісність України

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 2 людини, автомобіль та дорога